Asystent osoby niepełnosprawnej 04.2025

I. Stanowisko: asystent osoby niepełnosprawnej
II. Termin składania ofert: 12.05.2024r.
III. Liczba miejsc pracy: 1
IV. Kwalifikacje: szkolenia/kursy lub doświadczenie zawodowe (minimum 6 m-cy pracy z osobami niepełnosprawnymi) lub/i doświadczenie w indywidualnym wspieraniu osoby niepełnosprawnej.

V. Obowiązki/zadania:
1. wspieranie osób z niepełnosprawnością w trakcie treningów samodzielności (tygodniowych lun weekendowych), wsparcie w uzyskaniu przez nich jak największej samodzielności oraz niezależności, tj. m.in.: nauka/doskonalenie samodzielności w zakresie życia społecznego, samoobsługi, komunikacji.

VI. Miejsce i warunki zatrudnienia:
1. Mieszkanie Treningowe w Oleszycach, ul. Zamkowa 61A, 37-630 Oleszyce
2. Umowa zlecenie: 30 godzin sredniomiesięcznie
3. Praca zmianowa wg ustalonego harmonogramu (łącznie z weekendami)

VII. Wymagane dokumenty:
1. Aktualne CV
2. List motywacyjny
3. Kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje
4. Kserokopie dokumentów poświadczających przebieg pracy zawodowej
5. Zaświadczenie o niekaralności

Szczegółowych informacji dotyczących składania oferty udziela specjalista ds. kadr tel. (16) 621-53-78 wew. 126.
Oferty należy składać do dnia 12.05.2024r. osobiście w dziale kadr Biura Obsługi Placówek, korespondencyjnie na adres: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław lub drogą mailową.
Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
w PSONI Koło w Jarosławiu

Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w PSONI Koło w Jarosławiu
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) tzw. RODO – informuję, iż:
Administratorem danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław
· Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych:
ul. Wilsona 6a, 37- 500 Jarosław, tel. 16 621 53 78.
· Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) tzw. RODO.
· Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgodny na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat.
· Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadku jej wyrażenia oraz w przypadkach określonych w tzw. RODO prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
· Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
· podanie danych osobowych jest wymagane od Pani/Pana na podstawie przepisu prawa (Kodeks pracy). Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podanie uniemożliwi przeprowadzenie Pani/Pana rekrutacji. W zakresie niewymaganym przez przepisy prawa podanie danych jest dobrowolne, a odmowa ich podania nie skutkuje brakiem możliwości ubiegania się o pracę.
· Aktualna treść klauzul informacyjnych dostępna jest w siedzibie i placówkach Administratora oraz na stronie internetowej: www.psoni-jaroslaw.org.pl
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w PSONI Koło w Jarosławiu.