TERAPEUTA/KA ZAJĘCIOWY/A

OFERTA PRACY
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością
Intelektualną Koło w Jarosławiu
Stanowisko: TERAPEUTA/KA ZAJĘCIOWY/A
I. Termin składania ofert: 31.05.2024r.
II. Liczba miejsc pracy: 1
III.Wymagania:
1. Wykształcenie: wyższe magisterskie, studia podyplomowe na kierunku terapia zajęciowa.
2. Doświadczenie: Udokumentowane minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi.
3. Inne: obsługa komputera, otwartość, samodzielność, kreatywność, zaangażowanie, dyspozycyjność.

IV. Obowiązki:
 prowadzenie zajęć terapeutycznych indywidualnych i grupowych zgodnie z opracowanym planem wspierająco – aktywizującym oraz motywowanie uczestników do udziału w proponowanych formach świadczonych usług;
 współudział w opracowywaniu indywidualnych planów wspierająco – aktywizujących;
 udział w pracach zespołu wspierająco – aktywizującego;
 współpraca z rodzicami lub opiekunami uczestników w zakresie realizacji indywidualnego planu wspierająco – aktywizującego;
 prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją nałożonych zadań;
 organizacja zaopatrzenia pracowni oraz odpowiedzialność za wykorzystywane materiały;
 nadzór nad bezpieczeństwem uczestników w trakcie udzielania wsparcia;
 nadzór nad użytkowaniem sprzętu i maszyn zgodnie z przeznaczeniem, instrukcją obsługi, instrukcją stanowiskową i dokumentacją techniczno – ruchową;
 nadzór oraz bezpośrednie wsparcie w wykonywaniu czynności uczestnika, a także wykonywanie zadań wynikających ze specyfiki prowadzonej pracowni;
 wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.

V. Miejsce i warunki pracy:
 Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. 3-go Maja 39A, 37-500 Jarosław
 Umowa o pracę na okres próbny
 Wymiar etatu – 1/1

VII. Wymagane dokumenty :
 Aktualne CV;
 List motywacyjny;
 Kserokopie dokumentów poświadczających kwalifikacje;
 Zaświadczenie o niekaralności

Szczegółowych informacji dotyczących składania oferty udziela specjalista ds. kadr tel. (16) 621-53-78 wew. 126.
Oferty należy składać osobiście w dziale kadr Biura Obsługi Placówek, korespondencyjnie na adres: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław lub drogą mailową:
praca@psoni-jaroslaw.org.pl
Klauzula zgody i klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
w PSONI Koło w Jarosławiu
Treść klauzuli
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) tzw. RODO – informuję, iż:
· Administratorem danych osobowych jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualna Koło w Jarosławiu ul. Wilsona 6a, 37-500 Jarosław
· Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych:
ul. Wilsona 6a, 37- 500 Jarosław, tel. 16 621 53 78.
· Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) tzw. RODO.
· Dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgodny na przetwarzanie danych osobowych dla przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat.
· Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie w przypadku jej wyrażenia oraz w przypadkach określonych w tzw. RODO prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
· Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
· podanie danych osobowych jest wymagane od Pani/Pana na podstawie przepisu prawa (Kodeks pracy). Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podanie uniemożliwi przeprowadzenie Pani/Pana rekrutacji. W zakresie niewymaganym przez przepisy prawa podanie danych jest dobrowolne, a odmowa ich podania nie skutkuje brakiem możliwości ubiegania się o pracę.
· Aktualna treść klauzul informacyjnych dostępna jest w siedzibie i placówkach Administratora oraz na stronie internetowej: www.psoni-jaroslaw.org.pl
Zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji w PSONI Koło w Jarosławiu